У Києві жінка здала квартиру на Новий рік, а після — знайшла в ній два трупа

DSC_0293.jpg

Фото: kievinform.com©

У суботу, 4 січня, в Подільському районі столиці за адресою вулиця Кирилівська, 127 господиня квартири прийшла приймати житло у орендарів і стала свідком страшної картини. У шафі на балконі були закриті два трупа.

Попередньо, це хлопець і дівчина. Одне з тіл було зв`язане скотчем. На місце терміново виїхала патрульна поліція і слідчі. Про це повідомляє Інформатор з місця події.

Жінка здавала квартиру подобово. Останній раз її орендували хлопець і дівчина 31 грудня. Мешканці повинні були здати її 4 січня, але коли господиня зайшла в квартиру, то побачила на балконі в шафі два трупа, що лежать один на одному.

Ноги загиблої були замотанни скотчем. На тілі обох знайшли ознаки насильницької смерті. Попередньо, це колото-різані рани. Що сталося в квартирі в період її останньої здачі, встановлюють правоохоронці. Також є інформація, що 3 січня хлопець, який орендував квартиру, надіслав смс і повідомив, що вони з’їдуть раніше.

На місці працюють слідчі головного управління. Поліція шукає докази і встановлює можливих підозрюваних.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top