Цього разу на честь українських кінозірок.
На столичній «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту, з’явилися зірки на честь народної артистки України Лариси Кадочникової, акторки театру та кіно, та заслуженої артистки України Ірми Вітовської, акторки та громадської діячки.
![](https://jetsetter.ua/wp-content/uploads/2019/10/BOG_9400.jpg)
На урочистому відкритті виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух відзначила:«Такий символ, як «Площа Зірок», популяризує українську культуру загалом і кінематограф зокрема. Ми дуже раді, що до вже існуючих відзнак додалися дві нові зірки на честь лауреаток «Золотої дзиґи».
![](https://jetsetter.ua/wp-content/uploads/2019/10/BOG_9083.jpg)