ЦВК відмовила у реєстрації кандидатам у нардепи від “Комуністичної партії України”

Станом на 22 червня в одномандатних виборчих округах зареєстровано 1380 кандидатів у народні депутати України та 1313 кандидатів, включених до виборчих списків 10 політичних партій у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Про це повідомили у прес-службі Центральної виборчої комісії.

Серед кандидатів в одномандатних округах зареєстровано 1155 осіб, які балотуються у порядку самовисування та 225, висунутих політичними партіями.

“Комісія відмовила у реєстрації кандидатів у нардепи, включених до виборчого списку “Комуністичної партії України”, у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України”, – повідомили у ЦВК.

Також відмовлено у реєстрації 17 кандидатів у народні депутати, висунутих в порядку самовисування в ОВО.

Next Post

Марш рівності: Поліція заявляє про затримання 9 провокаторів

Нд Чер 23 , 2019
На даний момент розпочато кримінальне провадження, затриманим загрожує до 7 років ув’язнення. Поліція затримала дев’ять осіб, які “готували провокації на Марші рівності”. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва. “Правопорушників затримали в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Відомо, що вік зловмисників – від 18 до 48 років”, – сказано […]

Можливо ви пропустили?