У центрі Києва горів ресторан

У четвер ввечері, 24 січня, в приміщенні по вулиці Сагайдачного, 31 в Києві виникла пожежа.

Про це повідомляється в співтоваристві “Київ Оперативний”.

У будівлі розташований ресторан. За інформацією працівників закладу, спочатку спалахнула проводка. Вони намагалися самостійно ліквідувати загоряння, але у них нічого не вийшло.

На місці працюють рятувальники ГСНС. Кажуть, що на будівлі знаходяться 4 балони з газом.

Пожежі присвоїли перший ранг. Є загроза розповсюдження полум’я на будівлі, які знаходяться поруч. На даний момент площа пожежі становить 70 квадратних метрів.

Прибулі на місце патрулі поліції вивели всіх відвідувачів.

Зараз серйозно палає ресторан #Тіке, що на Сагайдачного, 31 (Поділ). За інформацією працівників закладу, спочатку зайнялася проводка. Вони намагалися самостійно ліквідувати займання, але не вдалося. Патрулі поліції повиводили всіх відвідувачів. На місці працюють рятувальники #ДСНС. Кажуть, що на будівлі знаходяться 4 балони з газом. Пожежі присвоїли 1 ранг. Є загроза поширення полум‘я на будівлі, які знаходяться поруч. На поточний момент площа пожежі складає 70 квадратних метрів.

Posted by Киев Оперативный on Neljapäev, 24. jaanuar 2019

 

Next Post

У Києві нарешті демонтували пам'ятник Суворову

Пт Січ 25 , 2019
Пам’ятник російському полководцю Олександру Суворову знесли з двору Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Про це повідомив керівник Інституту національної пам’яті України Володимир В’ятрович. «Суворов – на вихід. Деколонізація на марші», – написав В’ятрович. Скульптуру планують перенести на задній двір навчального закладу.   Джерело: Інформатор Post Views: 1 036

Можливо ви пропустили?