У Києві після ремонту відкривається «Зелений театр»

DSC09124-1.jpg
У п’ятницю, 17 травня, в Києві відкриється оновлений «Зелений театр». Після ремонту локацію доповнили фудкортом, новими барами та іншими приміщеннями. Вечірка на честь відкриття театру триватиме два дні.
Відзначається, що відкриття «Зеленого театру» відбудеться 17 і 18 травня на Парковій дорозі, 2, — культового місця для Києва, побудованого на схилах Дніпра в 1949 році. Елементом театру є одна з двох тюремних стін колишньої військової споруди XIX століття Нової Печерської фортеці. У минулому році «Зелений театр» відновив роботу після 4 років перерви.

Як відзначили в прес-службі, в сезоні 2019 року на локації відбудеться багато змін.
-дві сцени;
-зона амфітеатру зможе розмістити 1500-2000 осіб, а в форматі фан-зони — 3000;
-зона басейну з патіо, що буде працювати в будні дні днем;
-фудкорт — колаборація з Bistro Bistro Яна Монастирського;
-коллаборація двох київських легенд — Зеленого Театру і «Бармен диктату» на чолі з Кирилом Кисляком;
-з червня локація поповниться великим екраном, де транслюватимуться фільми, які зможуть відвідувати кияни і гості столиці.

Хедлайнеры первого дня открытия — американский диджей и продюсер BORGEOUS. На второй день гостей ждут сразу два немецких хедлайнера — дуэт Digitalism и легенда электронной сцены — Marc Romboy.

«Моє життя як культурного менеджера почалася з Зеленого театру. Згодом у нас з’явився Atlas, Atlas Weekend, Barbara Bar. Але Зелений Театр для мене пріоритет — і не тільки тому, що був перший. Я пишаюся цим проектом і вірю в його потенціал. І я радий, що в його потенціал повірили в КМДА «, — розповідає засновник Дмитро Сидоренко.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top