Археологи знайшли у Києві майже 2 кілограми срібних монет

Археологи виявили на території заповідника «Стародавній Київ» близько 2 кг срібних монет.

Про це повідомив директор Департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександр Никоряк на своїй сторінці у Facebook.

«Близько 2 кг срібних монет номіналом 1 рубль, 50/20/10 копійок, у підвалі знесеної у 70-ті роки ХХ ст. будівлі на території заповідника «Стародавній Київ». Знайшла скарб архітектурно-археологічна експедиція Інституту археології НАНУ на чолі із Всеволодом Івакіним під час проведення охоронних археологічних досліджень», — написав він.

За словами посадовця, монети викарбувані у період від 1817 до 1912 рр. Після реставрації вони будуть передані до експозиції музею археології Інституту археології НАНУ.

За однією з версій, у сусідній будівлі був розташований банк, тож можна припустити, що тут мешкав його працівник, який і сховав гроші «на чорний день».

Next Post

Стало известно, когда в столичном транспорте начнут работать электронные билеты

Чт Дек 6 , 2018
Киевляне и гости города смогут оплачивать проезд в наземном транспорте и метро пластиковыми электронными картами и билетам с QR-кодом уже в этом месяце. Об этом сообщили в пресс-службе департамента информационно-коммуникационных технологий КГГА. Отмечается, что сейчас техническими специалистами завершается тестирование новой системы, которое началось в начале ноября. «Специалисты проверяют на компьютере, подключены ли все валидаторы, […]