Київ посів третє місце в Європі за кількість заторів

Згідно з індексом руху транспорту в 2019 році Київ посів 12 місце у світі та третє у Європі серед мегаполісів, схильних до заторів на дорогах.

Про це свідчать дані дослідження на сайті компанії TomTom, що займається виробництвом навігаторів та створенням програмного забезпечення для них, передає “Укрінформ“.

Варто зазначити, що у 2018 році Київ посідав 13 місце у даному рейтингу. Середні витрати часу в київських заторах у 2019 році становлять 53%, що на 7% більше за минулорічні показники.

Найнижчий рівень заторів у Києві зафіксували в неділю, 28 квітня 2019 року (7%), а найвищий – 23 січня (132%).

Як зазначається, найгірша ситуація на дорогах відбувається щочетверга о 18:00. На думку експертів, якщо у Києві спланувати поїздку наземним транспортом в цей день тижня після 19:00, то можна заощадити до семи годин на рік (в межах 30-хвилинної поїздки).

Укладачі рейтингу наголошують, що якщо потрапляти у затори в години “пік” протягом року, час, витрачений на дорогу, складе 227 годин. За такий проміжок часу можна висадити 228 дерев, переглянути 221 серію “Гри престолів” або перечитати сім томів “У пошуках втраченого часу” Марселя Пруста.

Серед інших українських міст до рейтингу потрапили Одеса – 18 місце у світі, Харків (29 місце) та Дніпро (47 місце).

Next Post

В Києві з’явились проросійські білборди, КМДА їх прибрала

Чт Січ 30 , 2020
Як повідомили у поліції, вночі на 30 січня в декількох районах Києва з’явилися антиукраїнські плакати із закликами до співпраці з країною-агресором. На білбордах був зображений засновник будівельної компанії Holly Industrial Олег Катющенко і напис “Росія – наш головний стратегічний партнер” російською мовою. Поліція повідомила про провокативні білборди КМДА. Цієї ж […]

Можливо ви пропустили?