All for Joomla All for Webmasters

У ДСНС розповіли подробиці інциденту в київському метро

WNuLuSPu.jpg

Після проведення розвідки з’ясувалося, що в тунелі, на відстані 300 м від станції «Контрактова площа», сталося коротке замикання без подальшого горіння в генераторі автоматичної локомотивної сигналізації.

Повідомлення від пасажирів про задимлення у вагоні поїзда, який рухався між станцією метро «Контрактова площа» і станцією «Тараса Шевченка» надійшло 11 вересня о 18:51.

О 19:04 на місце події прибули перші підрозділи.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС у Києві.

«Було встановлено, що поїзд відігнаний на станцію «Контрактова площа», пасажири з поїзда вийшли. За зовнішніми ознаками пожежі в поїзді не виявлено. О 19:16 після зняття напруги з контактної рейки працівниками Київського метрополітену було надано допуск рятувальникам для проведення розвідки в тунелі», — сказано в повідомленні.

Станції «Контрактова площа», «Тараса Шевченка» і «Петрівка» були закриті на вхід, також було призупинено рух поїздів.

«На місці події працювало 65 чоловік особового складу, а також 13 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки. В результаті події загиблих та травмованих немає», — повідомляє прес-служба ДСНС.

О 21:53 рух було відновлено.

Загиблих і травмованих внаслідок загоряння на «Синій гілці» київського метро немає.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top