Другий день поспіль: у Києві зафіксували нові температурні рекорди

У столиці України другий день поспіль фіксуються нові температурні рекорди – метеорологи продовжують спостерігати підвищення температури повітря.

Температурний рекорд

Про це повідомила у Facebook Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського.

За даними синоптиків, температура повітря в Києві в ніч на понеділок виявилася теплою, оскільки вона не опустилася нижче за +21,3°С.

Це перевищує на 1,4°С попереднє значення 1943 та 2022 років.

Вже після опівдня максимальна температура повітря досягла +35,7°С, що на 0,6°С вище за попередній рекордний показник 1943 року.

Тим часом середньодобова температура повітря виявилася найвищою за час проведення спостережень – вона склала +27,8°С. Це перевищує попередній рекордний показник 1943 року на 1,4°С, а кліматичну норму – на 9,3°С.

Next Post

Україна йде на курс електронних військових квитків

Чт Вер 7 , 2023
Міністр оборони України Рустем Умеров має намір запровадити електронний військовий квиток, запустити єдиний реєстр військовозобов’язаних та цифровізувати всі процеси діяльності військово-лікарських комісій (ВЛК). На думку міністра, такі рішення унеможливлять корупційні ризики у військовій сфері. Чи так це, і які додаткові ризики несе цифровізація цієї сфери – з’ясовував “Апостроф”. Відрив від кормової […]
ЗСУ

Можливо ви пропустили?