Помер легендарний масажист та фізіотерапевт ФК “Динамо” Київ

Динамо

Зупинилося серце легендарного масажиста та фізіотерапевта ФК “Динамо” Київ Павла Швидкого.

Про це повідомляє офіційний сайт “Динамо”.

“Із почуттям глибокої скорботи зустрів сумну звістку про смерть Павла Миколайовича Швидкого.

Павло Миколайович працював у нашому клубі з 1980-го року, присвятивши “Динамо” кілька десятиліть свого життя. Протягом всього цього часу Павло Швидкий був незамінним членом медичної служби “Динамо”, через його “золоті” руки пройшло не одне покоління наших футболістів, а в перемогах і досягненнях команди є його неоціненний внесок”, – каже президент “Динамо” Ігор Суркіс.

За його словами, Павло Миколайович допомагав “Динамо” утримувати статус найсильнішого клубу країни та доклав руку до видатних перемог, у тому числі до здобуття Кубка володарів кубків-1986. Про його участь у розвитку та популяризації футболу свідчать нагороди державного рівня, якими він був відзначений.

Раніше ми повідомляли, що РНБО вручили підозру заступнику Кличка

Next Post

Рада не дозволила садити за ґрати за виготовлення "липових" документів про вакцинацію

Вт Січ 25 , 2022
Верховна Рада (ВР) відхилила запропонований Кабінетом Міністрів законопроект, який встановлює кримінальну відповідальність за підробку документів про профілактичні щеплення. Штрафи та тюремне ув’язнення за фіктивні сертифікати могли загрожувати як виробникам підробок, так і їхнім спільникам-медикам та громадянам, що користуються підробками. Про це стало відомо під час чергового пленарного засідання ВР 25 […]
вакцинація

Можливо ви пропустили?