Кличко анонсував дату включення опалення

опалення

Уже найближчими днями киянам можуть включити опалення. Теплопостачальні компанії Києва вже розпочали подачу тепла для комунальних закладів.

У четвер, 7 жовтня, під час засідання Київради мер Києва Віталій Кличко розповів, що опалення для киян почнуть постачати вже за кілька днів.

“Від початку цього тижня теплопостачальні підприємства Києва розпочали вже подавати тепло в лікарні, дитячі садки, школи. Ми відштовхуємося від погодних умов, і вже за лічені дні можемо розпочати опалювальний сезон для житлових будинків”, – сказав Кличко.

Водночас голова КМДА  зазначив, що Київрада має ухвалити рішення, що дозволить не допустити зростання тарифів на тепло для населення.

 

Next Post

Зачем обращаться в бюро переводов

Чт Жов 7 , 2021
Качественный перевод официальных бумаг разного рода – залог плодотворной работы и успеха в любом предприятии. Поэтому важно за такой услугой обратиться в бюро переводов с хорошей репутацией, большим опытом и высоким уровнем квалификации сотрудников. Если вас интересует перевод документов в Киеве, значит, важность полного соответствия с оригиналом готовой работы стоит […]
бюро перекладів

Можливо ви пропустили?