Кличко розпорядився розпочати опалювальний сезон в установах соціальної сфери

Опалення

Київський міський голова Віталій Кличко розпорядився розпочати опалювальний сезон в столичних закладах соціальної сфери. Керівники теплопостачальних організацій повинні забезпечити підключення систем теплопостачання в таких установах з 1 жовтня.

Про це стало відомо з розпорядження №2092 від 30 вересня 2021 року Київського міського голови Віталія Кличка.

“Керівникам теплопостачальних підприємств і організацій незалежно від форм власності за умови готовності теплоспоживання забезпечити з 1 жовтня 2021 року підключення систем теплопостачання в закладах охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, дошкільної та загальної середньої освіти, а також в соціально-медичних установах, підпорядкованих Департаменту соціальної політики Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), за заявками їх керівників “, – сказано в розпорядженні.

Згідно з документом, Департамент охорони здоров’я Київської міськдержадміністрації (КМДА), Департамент культури КМДА, Департамент молоді та спорту КМДА, Департамент освіти і науки КМДА, Департамент соцполітики КМДА спільно з керівниками теплопостачальних організацій і керівниками установ соціальної сфери повинні будуть забезпечити організацію скоординованої роботи з підключення систем теплопостачання .

 

 

Next Post

Надійшло повідомлення про мінування університету ім. Драгоманова

Пн Жов 4 , 2021
Вранці 4 жовтня невідомі надіслали повідомлення про замінування будівлі університету імені Михайла Драгоманова. Про це повідомляє пресслужба поліції Києва. “Повідомлення надійшло близько 8.20 на електронну пошту Служби безпеки України. Поліцейські туди виїхали і перевіряють цю інформацію”, — зазначили у відомстві. Як відзначили у поліції, правоохоронці мають перевірити усю будівлю ВНЗ, […]

Можливо ви пропустили?