У Києві поліція розкрила страшне вбивство: дівчину пошматували, а рештки спалили

Вбивство

Під Києвом, 7 грудня знайшли тіло вбитої дівчини. Як виявилося, незадовго до цього вона не повернулася додому.

У пресслужбі Національної поліції України в Закарпатській області повідомили, що загиблою виявилася 23-річна уродженка Закарпаття Неля Гелеван. Рідні більше 10 днів не знали про її долю.

Виявилося, що  20 листопада дівчина разом зі своїм 2-річним сином поїздом приїхала в столицю, після чого гостювала у своїх знайомих в Київській області.

Слідчі провели санкціонований обшук у квартирі 25-річного фігуранта – чоловік помітно нервував, представився чужим ім’ям і навіть пред’явив правоохоронцям підроблений паспорт.Його поведінка стала зрозумілою, коли в квартирі поліцейські виявили документи 23-річної дівчини і залишки тіла людини, які, ймовірно, також належать зниклій дівчині.

В ході слідства стало відомо, що дівчина дійсно перебувала в будинку у фігуранта. Разом з ними в квартирі знаходилася їх спільна знайома. У ніч з 21 на 22 листопада вони разом вживали наркотичні засоби, а далі трапилася загадкова смерть. Разом зі спільницею молодик вирішив позбутися тіла померлої.

Використовуючи перуки та інші засоби маскування, вони придбали в одному з магазинів вугілля і хімічну речовину. Після цього дочекалися ночі, загорнули померлу в килим і вивезли в лісову місцевість, де розчленували і підпалили тіло – залишки облили хімічною речовиною і зарили.

Знайома затриманого, яку підозрюють у вбивстві, спробувала “замести” сліди –  відвезла дитину померлого в Ужгород і залишила хлопчика в квартирі, де він проживав разом з мамою. З мобільного телефону померлої вона написала повідомлення батькові дитини, щоб той забрав сина до себе – після цього жінка відразу ж покинула межі країни.

Заарештований 25-річний фігурант виявився раніше судимим. На даний момент слідство триває.

Next Post

Жінка поїхала на заробітки, а собаку лишила у парку із запискою

Ср Гру 8 , 2021
Переляканого та змерзлого собаку знайшли кияни у парку на Дорогожичах. Пес спочатку не підпускав до себе, напевно думав, що не можна йти з місця, де його залишила господиня, адже вона може повернутися. Відповідний допис зі словами про допомогу оприлюднила Марина Ляпіна. Саме вона розказала, що собаку знайшли у парку, прив’язаним до лавки. […]
пес

Можливо ви пропустили?