Абромавічус залишив пост глави “Укроборонпрому”

Глава ДК “Укроборонпром” Айварас Абромавічус написав заяву про звільнення.

Про це в Facebook повідомив його заступник Мустафа Найєм. Він зазначив, що Абромавічус подав у відставку ще місяць тому.

“Новий генеральний директор концерну повинен бути призначений президентом за поданням прем’єр-міністра, яке, згідно з повідомленнями журналістів, вже передано до Офісу президента”, – додав Найєм.

За його словами, новий глава “Укроборонпрому” матиме право створити свою команду, впроваджувати свою культуру управління і реалізовувати бачення реформи.

“У той же час “Укроборонпром” – не приватна власність, а державна компанія, перед якою стоїть чітке і зрозуміле завдання: виробництво якісних озброєнь і військової техніки для потреб армії”, – зазначив Найєм.

Next Post

Верещук проти Кличка: кандидатка від "Слуги народу" викликала чинного мера на дебати

Пт Вер 11 , 2020
Кандидатка на посаду міського голови столиці від “Слуги народу” Ірина Верещук хоче провести дебати з Володимиром Кличком. Вона зазначила, що Кличко фігурує у 28 кримінальних провадженнях. Про це вона сказала в етері каналу Україна 24. Вона публічно викликала на дебати Кличко і зазначила, що це покаже, насільки він був ефективним […]
кличко верещук

Можливо ви пропустили?