Від українців не вимагають самоізоляції при поверненні з країн “зеленої зони” – МОЗ

До країн «зеленої зони» належать Туреччина, Єгипет, Албанія, Болгарія, Чехія, Сербія, Хорватія, Польща, Греція, Угорщина, Латвія.

Українці, які повертаються з країн так званої «зеленої зони», не потребують проходження двотижневої самоізоляції. На цьому під час щоденного брифінгу наголосив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Він нагадав, що уряд оновив критерій віднесення країн до так званої «зеленої зони», збільшивши поріг активних хворих з 40 до 55 осіб на 100 тисяч населення.

«Після збільшення цього порогу наші громадяни, які повертаються з цих країн, не потребують проходження двотижневої самоізоляції», – пояснив глава відомства.

16 липня Міністерство охорони здоров’я оприлюднило оновлений перелік країн «червоної» та «зеленої» зон за показниками активних хворих на 100 тисяч населення для України. До «червоної зони» належать США, Вірменія, Ізраїль, Чорногорія, Росія, Молдова, Казахстан і Білорусь. До «зеленої зони» – Туреччина, Єгипет, Албанія, Болгарія, Чехія, Сербія, Хорватія, Польща, Греція, Угорщина, Латвія.

Джерело

Next Post

У людних місцях Києва попереджують про крадіїв

Пн Лип 20 , 2020
На столичних вулицях з’явилися плакати з написом “Остерігайтеся злодіїв”, що попереджають тримати речі при собі. Про це повідомляють київські спільноти в Facebook. “Такі оголошення розвісили в найбільш людних місцях Києва. Автори намагаються попередити киян і гостей столиці, що в місті розвелося багато злодіїв”, – пише “Типовий Київ”. У коментарях кияни […]
злодії

Можливо ви пропустили?