У Києві комунальники на Водохреща розвозитимуть освячену воду у цистернах. Стали відомі адреси

У Києві на Водохреща комунальники розвозитимуть освячену воду цистернами за конкретними адресами.

На Водохреща, яке православні християни відзначають 19 січня, працівники «Київводоканалу» будуть розвозити освячену питну воду. Напередодні свята комунальники готують автоцистерни, – пише theбабель.

«Кожна з водовозок проходить санітарну обробку: спочатку її дезінфікують, заповнюючи водою з хлором, а потім промивають чистою питною водою. Після цього представники лабораторій «Київводоканалу» відбирають проби води з водовозки і здають на аналіз», — розповіли в «Київводоканалі».

Після перевірки автоцистерни води відправляють на освячення. Охочі набрати освяченої води на Водохреща можуть після 13 годин зі своєю тарою підійти до водовозки в Гідропарку біля каплиці Хрещення Господнього.

Також для працівників водоканалу водовозка курсуватиме 19 січня біля прохідних Бортницької, Деснянської та Дніпровської водопровідних станцій.

— з 8:30 до 10:30 — Бортницька станція аерації (за адресою вул. Колекторна, 1, біля першої та другої прохідної);

— з 11:30 до 13:00 — Деснянська водопровідна станція (за адресою пр-т Алішера Навої, 1, біля прохідної);

— з 14:00 до 15:00 — Дніпровська водопровідна станція (за адресою вул. Дніпроводська, 1А, біля Управління експлуатації Дніпровської водопровідної станції).

 

Джерело: Інформатор

Next Post

Київський залізничний вокзал хочуть передати в концесію

Сб Січ 19 , 2019
Центральний залізничний вокзал Києва планують передати в концесію. Центральний залізничний вокзал і привокзальна площа Києва будуть перетворені на комфортний громадський простір для пасажирів, киян і гостей міста, і згодом передані в концесію. Про це повідомили в прес-службі Міністерства інфраструктури України, – пишуть УНН “Ми повинні розробити проект привокзальній площі та […]