В Києві відкрились центри підтримки, де допоможуть сгенерувати сертифікат вакцинації

COVID сертифікат

Як отримати COVID-сертифікат без цифрового підпису – про це та інше розказують в центрах підтримки “Дії”.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Запускаємо пункти команди підтримки Дії з COVID-сертифікатами офлайн у Києві. Ми підкажемо, як вам одразу після вакцинації самостійно згенерувати сертифікат“, – зазначив міністр.

Пункти підтримки працюють уже в таких центрах вакцинації:

•‎ Центральний залізничний вокзал, пл. Вокзальна, 1
•‎ ТЦ River Mall, Дніпровська набережна, 12

За кілька днів відкриється ще два нових пункти підтримки.

У міністерстві цифрової трансформації зазнчають, що від того, наскільки швидко люди вакцинуються, залежить те, як швидко Київ вийде з “червоної зони” і повернеться до нормального життя без обмежень

Вакцинація і сертифікати — це способи також втримати економіку країни, бізнесу — не закритись, а людям — почуватися в безпеці“, – зазанчив Федоров.

Нагадав, що тепер отримати COVID-сертифікат у “Дії” стало простіше – більше не потрібен електронний підпис. Тепер треба зайти в застосунок чи портал, натиснути “Отримати сертифікат” – і сертифікат згенерується.

Next Post

Невакциновані депутати будуть власним коштом тестуватись на ковід раз у три дні

Вт Лис 2 , 2021
Після ухвалення постанови про заборону допуску до парламенту невакцинованих і непротестованих осіб всі нардепи без щеплень будуть робити тести за власні кошти. Про це в кулуарах парламенту заявив голова Комітету з питань охорони здоровʼя Михайло Радуцький, передає LB.ua. “Хто не буде вакцинуватись – буде кожні три дні робити ПЛР-тест чи […]
Верховна Рада

Можливо ви пропустили?