Суд змінить рішення про місце арешту Стерненка

5cebeae1-5800-4baf-a130-0ce1804aa5dd.jpg

Прокурор і голова Шевченківського райсуду Києва сказали Сергієві Стерненку та його адвокатам, що судове рішення про місце відбування Стерненком домашнього арешту буде уточнене.

Про це сам громадський діяч заявив у ніч на вівторок, 16 червня, під час пікетування будинку президента Володимира Зеленського на Печерську. Сергій Стерненко закликав учасників акції знову підтримати його під судом у вівторок.

“Повернувся [голова суду] і дав слово під відеокамери, що завтра зранку буде авторозподіл [справ] щодо, по-перше, перегляду судового рішення, по-друге, роз’яснення судового рішення”, – зазначив Стерненко.

За словами Сергія, таким чином має бути виправлена помилка Шевченківського райсуду, який визначив йому запобіжний захід – 60 днів домашнього арешту за адресою реєстрації (у військовій частині Державної прикордонної служби), тоді як відбувати там цілодобовий домашній арешт для цивільного неможливо.

Зранку 16 червня Сергій Стерненко розмістив подібне повідомлення у себе в телеграмі, вже з посиланням на слідчих і сторону обвинувачення.

“Телефонував слідчий. Прокурор подав клопотання про зміну адреси відбування домашнього арешту з прописки на адресу проживання. Що заважало це зробити одразу — невідомо. Вчора прокурор просто втік, сказавши що він задоволений”, – написав Стерненко.

“Це означає: запобіжний захід не зміниться зараз. Вони тільки виправлять адресу і все. І я буду позбавлений свободи.
Дам знати, як будуть деталі щодо засідання. А потім буде апеляція. Де вже ми вимагатимемо скасування запобіжного заходу.
Всім дякую за підтримку. Перемога буде за нами!” – додав активіст.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top