Кличко розповів, коли в Києві запрацюють дитсадки та поїде метро

20090427_20193.jpg

Мер Києва Віталій Кличко розповів, як відбуватиметься наступний етап послаблень карантинних обмежень у столиці.

За його словами, вже з суботи, 23 травня, в Києві у звичайному режимі почне працювати наземний громадський транспорт — автобуси, трамваї, тролейбуси.

З цього ж дня роботу відновлять магазини, площею до однієї тисячі квадратних метрів. Також відкриються спортивні та дитячі майданчики у парках, скверах та прибудинкових територіях.

Анонсував мер Києва і відновлення роботи метро — але не з суботи, а з понеділка: «З 25 травня буде поновлено роботу метрополітену».

Окрім того, запрацюють промислові ринки та сільськогосподарські ярмарки, розповів Кличко.

Водночас деякі обмеження послаблять тільки з 1 червня, каже мер Києва. Зокрема йдеться про:

  • відновлення роботи дитсадків
  • дитячо-юнацьких спортивних шкіл
  • спортивних залів та фітнес-центрів (але не басейни)
  • відкриття зон відпочинку та пляжів біля водойм

«Хочу підкреслити, що всі заплановані послаблення будуть запроваджені лише, якщо не погіршиться ситуація з поширенням вірусу. Тому все залежатиме від того, наскільки свідомо кияни поставляться до елементарних, але таких необхідних заходів безпеки», — сказав Кличко.

«Послаблення карантину — це не ігнорування вірусу, а усвідомлення того, що його треба взяти під контроль і навчитись жити в дещо інших реаліях».

Джерело

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top