Столичну станцію метро «Дорогожичі» пропонують перейменувати в «Бабин Яр»

5e426f93750ef.jpg

Київську станцію Сирецько-Печерської лінії метрополітену «Дорогожичі» пропонують перейменувати на станцію «Бабин Яр».

Таку ініціативу проявив Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр», пише прес-служба організації.

З цією пропозицією громадська організація вже звернулася до мера Києва Віталія Кличка.

Ініціатива пов’язана з тим, що станція метро «Дорогожичі» розташована безпосередньо на історичній території урочища Бабин Яр — місця пам’яті, де в 1941-1943 рр. сталася одна з найбільших трагедій Голокосту. Саме тут відбувалися масові розстріли, в яких, за даними істориків, загинуло близько 100 тисяч людей різних національностей і віросповідань — євреїв, українців, ромів, радянських військовополонених, пацієнтів психіатричної лікарні.

У меморіальному центрі відзначили, що перейменування станції метро спростить навігацію в місті для всіх, хто бажає відвідати це місце пам’яті, дізнатися більше про трагедію Бабиного Яру або вшанувати невинно убитих.

«Такий крок стане даниною пам’яті і поваги до героїзму всіх жертв Бабиного Яру, а також всіх постраждалих від цієї страшної трагедії», — сказано в повідомленні.

Благодійний фонд готовий покрити фінансування всіх заходів і робіт, які необхідно буде здійснити в зв’язку з перейменуванням.

Відзначається, що дана ініціатива вже отримала підтримку киян, зокрема, представників ОСН Подільського та Шевченківського районів, громадських організацій та активістів.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top