Під ОП вимагають не «зливати» справи Майдану

a9c5d6b4-fa55-4142-b546-eaa4772e4954.jpg

Сьогодні, 8 листопада, родичі загиблих Героїв Небесної Сотні, учасники Революції Переваги, їхні адвокати і правозахисники прийшли до Офісу президента на Банковій у зв’язку з загрозою «злити» справи Майдану.

Раніше через реформи генпрокуратури справи Майдану мали перейти в ГБР, де, на думку протестувальників, для їх розслідування немає ні кадрів, ні досвіду ведення даних справ.

Десять днів тому адвокати і правозахисники направили спільне звернення до всіх органів влади з чітким планом, як не допустити розвал справ Майдану.

Фото — Роман Петушков

Фото — Роман Петушков

Фото — Роман Петушков

Протест виявився нечисленним. За словами кореспондента інформатора, на акції присутні близько 20 осіб, а, наприклад, журналістів і правоохоронців — удвічі більше.

Фото — Роман Петушков

Фото — Роман Петушков

Фото — Роман Петушков

Фото — Роман Петушков

Акція проходила в режимі вільного мікрофона. Протест охороняли кілька десятків правоохоронців. Захід пройшов спокійно.

Активісти заявили, що якщо до 20.11 цього року справа не зрушиться з місця і не буде передано ДБР, то всі справи Майдану просто розваляться.

 

Фото — Роман Петушков

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!

One thought on “Під ОП вимагають не «зливати» справи Майдану”

  1. petition1:

    За пять лет ничего не расследовали. Это уже даже назвать трудно.
    petition.president.gov.ua/petition/73066

Комментарии скрыты.

Top