У Києві провели обшук в піцерії Veterano Pizza, яку заснували ветерани АТО

becf8bc6b0b5889ebdfc31959c3b1621-pizza-veterano.jpg

Правоохоронці провели обшук в піцерії Veterano Pizza в Києві, якою володіє ветеран АТО Дмитро Терещенко.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив ветеран АТО і засновник Veterano Pizza і Veterano Coffee Леонід Остальцев.

«Сьогодні в піцерії на Софіївській, 8, був обшук. Постанова на цей обшук дав найчесніший і найсправедливіший суд світу — Печерський», — написав він.

За його словами, правоохоронці не висунули звинувачень, а лише забрали подарунковий кинджал, офіційно придбані патрони і мобільний телефон.

Неприємно про це говорити але краще я розкажу ніж хтось перекрутить. Записую це відео, виключно для того, щоб не було маніпуляцій в інформ просторі. Сьогодні у піцерії на Софіівській 8 був обшук. Ухвалу на цей обшук надав найчесніший і найсправедливіший суд світу — печерський.Одразу пара уточнень:- двері виламали у Дімаса вдома а не в піцерії — по ухвалі мене проконсультували і тепер я знаю що слідак цю ухвалу просив, а суд виписав просто виписав. Дякую за роз’яснення.

Gepostet von Leonid Ostaltsev am Dienstag, 5. November 2019

 

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top