В «Слузі народу» запропонували ввести податок на операції з готівковим обміном валют

1198531.jpg

В Україні хочуть ввести новий податок, який буде стягуватися при проведенні валютообмінних операцій у готівковій формі.

Про це пише UBR.

Законопроект №2208, який пропонує обкласти податком у 1% все валютообмінні операції в готівковій формі, 3 жовтня зареєстрував у Верховній Раді нардеп від «Слуги народу» Олександр Дубинський.

На його думку, зібрані кошти потрібно спрямовувати на розвиток молодіжного спорту. У пояснювальній записці Дубинський звертає увагу, що в скандинавських країнах рівень залученості дітей в різні спортивні заходи та секції досягає 85%. При цьому, згідно з профільної урядової програми, до 2020 року в нашій країні це показник повинен досягти всього 13%.

Однією з причин такої статистики автор вважає мізерні бюджетні асигнування. У 2019 на спорт в скарбниці виділили 3,7 млрд грн. З яких тільки 23% спрямовується на розвиток.

Новий збір, на думку нардепа, допоможе виправити такий стан справ. Крім того, він буде стимулювати людей відмовлятися від готівки. Оскільки податок, згідно з його задумом, не буде застосовуватися до безготівковими операціями.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top