Через повідомлення про замінування Олександрівської лікарні поліція евакуювала понад 100 осіб, в тому числі хворих

DSC05733.jpg

Олександрівська лікарня

Під час перевірки будівлі і території лікарні ніяких вибухотехнічних речовин і предметів не виявлено.

У Києві правоохоронцям довелося евакуювати понад 100 осіб з Олександрівської лікарні через повідомлення про мінування одного з корпусів. Про це повідомила прес-секретар Печерського райвідділу поліції Оксана Тищенко.

Тищенко зазначила, що під час перевірки будівлі і території лікарні вибухотехнічних речовин і предметів не виявлено.

«Зараз зусилля правоохоронців спрямовані на затримання та встановлення мінера. Інформація про замінування медичної установи не підтвердилася», — розповіла вона.

Як відзначають в правоохоронних органах, на момент обстеження закладу поліція евакуювала понад 100 осіб, серед яких персонал і пацієнти.

«Хворих було приблизно 70 осіб, адміністрація лікарні перевела їх в інший корпус. Це кардіологічне відділення, тому ми не можемо говорити саме, чи були там хворі на коронавірус», — зазначила Тищенко.

Крім того, слідчим відділом Печерського правління поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 259 ККУ ( «Неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян»).

Правопорушника в разі доведення провини буде загрожувати до 6 років позбавлення волі.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top