В Україні розпочався другий етап боротьби з коронавірусом, – Ємець

У України починається другий етап боротьби з коронавірусом, який полягає в протистоянні COVID-19 не тільки попереджувальними заходами, а й безпосередньо лікуванням хвороби.

Як інформує прес-служба Міністерства охорони здоров’я в Facebook, про це Міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець заявив в інтерв’ю 112 каналу.

“Україна, на жаль, не змогла вжити жорстких заходів, щоб не впустити вірус. Тому зараз, в даний момент, у нас вже є осередки, які прийшли не з Китаю або з Європи, а є нашими, місцевими, вогнищами. Тобто починається другий етап, і ми повинні не допустити пандемії в країні “, – сказав Ілля Ємець.

За словами глави відомства, в даний час команда Міністерства охорони здоров’я і українська влада в цілому докладають усіх зусиль, щоб боротися з коронавірусом. Зокрема, міністру Іллі Ємцю вдалося відновити вертикаль санітарної служби, коли заступник міністра Віктор Ляшко був призначений державним санітарним лікарем. Саме ця вертикаль, як підкреслив Ілля Ємець, буде ключовою в боротьбі з COVID-19. “Зараз дуже важливо локалізувати вогнища вірусу, хоча зробити це дуже складно. Тому що третій етап цього невидимого ворога (коронавіруса. – Ред.) – смертність. Якщо китайцям вдалося досягти показника смертності 3-4%, то Італії не вдалося, і там 8-9%. Я сьогодні зібрав фахівців, які будуть працювати в медичній реформі західного зразка … Ці фахівці можуть зробити так, що у нас смертність буде менше, ніж навіть в Китаї “, – підкреслив Ілля Ємець.

Next Post

Спецпропуски в громадський транспорт вже продають в інтернет

Пн Бер 23 , 2020
Автор оголошення пропонує придбати спецпропуск для поїздок в громадському транспорті за 100 гривень. На даний момент оголошення вже видалено. Нагадаємо, що відсьогодні в Києві посилені правила карантину. Користуватися громадським транспортом можна тільки власникам спеціальної перепустки. Ці пасажири оплачують проїзд як зазвичай. Post Views: 737
Троллейбус-Киев

Можливо ви пропустили?