«Електричне крісло»: Кличко провів екскурсію по своєму кабінету

imgbig-3.jpg

Мер Києва Віталій Кличко провів екскурсію по своєму кабінету в КМДА. Відеоекскурсія від глави столиці була опублікована на YouTube-каналі мера.

Під час екскурсії Кличко показав дошки з малюнками проектів, які були реалізовані в столиці, — наприклад, туристичний міст між Аркою дружби народів і Володимирською гіркою і Шулявський шляхопровід. Також Кличко показав розсувну карту Києва, за якою знаходиться плазмовий екран для презентацій.

 

Мер похвалився, що вивчив слово «діджіталізація», щоб його «більше не підколювали».

Вся інформація, яка стосується фінансів, суспільного бюджету, звернень громадян, роботи поліції і комунальників, транспорту і т.д., стікається в кабінет мера, і на її основі приймаються відповідні рішення.

В ході екскурсії Кличко показав поличку з сувенірами з різних країн, безліч телефонів для зв’язку з президентом, прем’єр-міністром та іншими високопоставленими чиновниками і «електричне крісло мера».

«Можу сказати, що нелегко в ньому сидіти, виклики щодня. Але я намагаюся проводити не так багато часу в цьому кабінеті, а бути постійно в місті, спілкуватися з людьми, розуміти, чим дихає місто, постійний прийом громадян та вирішення тих проблем, яких досить багато в нашому місті. Можу сказати, що непроста робота, але велике задоволення від того, що власними руками, власними ідеями, спільними зусиллями громадськості ми робимо все для того, щоб змінювати місто, тому що місто Київ — найкраще місто в світі. Але нам потрібно ще багато часу і багато чого зробити, щоб стандарти життя в нашому місті відповідали поточним світовим стандартам », — розповів Кличко.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!

One thought on “«Електричне крісло»: Кличко провів екскурсію по своєму кабінету”

  1. долой банду!:

    Лучше бы вывесил проекты незаконных решений Киеврады и незаконных строек.

    from-ua.com/news/528604-sistema-dala-sboi-aktivist-chernyahovskii-rasskazal-chto-natvoril-klichko.html

    Истории с мостами и теплотрассами в Киеве будут повторяться до тех пор, пока председателем КГГА остается Виталий Кличко. Об этом в эксклюзивном комментарии интернет-изданию Новости Украины – From-UA рассказал активист, координатор «Форума спасения Киева» Виталий Черняховский.

Комментарии скрыты.

Top