Старовинна святошинська дача опинилась під загрозою знесення

IMG_20181023_152253-scaled.jpg

В Києві можуть знести унікальну старовинну Святошинську дачу.

Про це повідомляє у мережі Facebook Олена Мокроусова.

Вона пише, що «на пр-ті Перемоги, 130/1 поки що існує один з чотирьох збережених памяток дачної архітектури. Він був щойновиявленим обєктом культурної спадщини, але називався «Києво-Святошинське бюро технічної інвентаризації».
2017 р. він був запропонований для внесення до Реєстру нерухомих памяток з усією необхідною обліковою документацією. Попередня експертна комісія визнала його гідним для занесення до Реєстру»

Однак жінка зазначає, що до 2019 року питання все ще не було вирішене. Прчиною може бути багатоверхівка, яку планують будувати поряд. Власник будинку намагався за допомогою деяких фахових установ їхніх експертних висновків зняти статус з будинку без висновків Міністерства культури. Департамент охорони культурної спадщини категорично відмовився це робити. Проте наказом Мінкультури від 28.12.2019 р. за № 975 з будинку було знято памяткоохоронний статус.

Колишня святошинська дача тепер під загрозою знищення.

 

 

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!

One thought on “Старовинна святошинська дача опинилась під загрозою знесення”

  1. arhitektura:

    Про податковий механізм захисту архітектурної спадщини Києва:
    petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=9217

Комментарии скрыты.

Top