У Києві пройшов марш на честь Бандери: скільки людей запалили смолоскипи і як це було

marsh6.jpg

У середу, 1 січня українські націоналісти, за традицією, відзначають важливу дату. В цей день народився Степан Бандера. До Києва приїхали націоналісти з усієї країни.

Близько тисячі людей несли в руках запалені смолоскипи. Про це повідомляє Інформатор.

Серед тих, хто відразу після свята прийшов на марш, були воїни АТО, представники партійних організацій (наприклад, ВО «Свобода») та просто ті, хто вважає Степана Бандеру героєм і шанує пам’ять про нього. Колона націоналістів пройшла від парку Тараса Шевченка вулицями центру. Вони запалили смолоскипи і під патріотичні речівки прокрокували через Майдан Незалежності до будівлі Київради на Хрещатику. На фасад повісили великий портрет Бандери, біля якого, власне, марш і закінчився.

За даними поліції на марші було близько тисячі чоловік. За порядком стежили 250 правоохоронців і спецслужби. Все пройшло мирно і без провокацій. О 19:10 націоналісти розійшлися.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top