Через підвищення температури повітря у Києві обмежать рух вантажівок

У зв’язку з підвищенням температури повітря у столиці обмежать рух великовагового транспорту.

Комунальна корпорація «Київавтодор» інформує, що з 10:00 до 22:00 вводиться обмеження руху на вулично-дорожній мережі Києва для великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 т. і навантаженням на вісь понад 7 т.

Такі обмеження, відповідно до розпорядження КМДА від 07.07.2012 № 1173 «Про обмеження руху великовагового автотранспорту на вулицях і дорогах м. Києва у зв’язку з підвищенням температури повітря», вводяться у період, коли температура повітря сягає більше ніж +28 ºС .

Звертаємо увагу, що Управління патрульної поліції у м. Києві оперативно контролює дотримання водіями великовагових транспортних засобів зазначеного обмеження руху.

КК «Київавтодор» просить усіх перевізників враховувати зазначену інформацію.

 

Next Post

Націоналісти пікетують адміністрацію Зеленського

Вт Чер 4 , 2019
Сьогодні, 4 червня, біля Адміністрації президента, проходить акція небайдужих громадян з вимогою до новообраного президента Володимира Зеленського надати громадянство України ветеранам війни. За словами кореспондента ІНФОРМАТОРа, на акцію прийшли понад 500 людей. Людина на першому фото – боєць з сусідньої Молдови, який воював на боці України у війні на Донбасі. […]

Можливо ви пропустили?