У Києві вночі горіла нарколабораторія

нарколабораторія
Фото: УНН

Вночі у промзоні на вулиці Червоноткацькій у Києві розпочалася пожежа. Горіло приміщення у покинутій будівлі, яке пізніше виявилось великою нарколабораторією. 

Площа загоряння склала близько 30 квадратних метрів. Робота рятувальників ускладнювало те, що вікна були закриті, а потрапити до епіцентру пожежі зсередини було надто складно через задимленність.

На ліквідацію пішло декілька годин. Лише після неї на першому поверсі пожежники побачили ємкості з невідомою кислотою. А коли дим розсіявся, то і на другому поверсі виявили ознаки цілого нелегального виробництва.

А ще набої до автоматично зброї. На місце викликали слідчих.

Next Post

Пункт вакцинації запрацював у аеропорту «Київ»

Нд Сер 8 , 2021
Для вакцинації потрібно мати із собою паспорт та індивідуальний податковий номер. Українці, які вилітають чи прибувають через міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) та не щеплені жодною дозою вакцини проти COVID-19, можуть вакцинуватись в терміналі А. Про це повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я України. У пункті щепитимуть вакциною CoronaVac виробництва Sinovac Biotech. Після цього одразу видаватиметься довідка 063-о — медичний документ про перше щеплення […]
Вакцинація

Можливо ви пропустили?