Комісія розглянула питання щодо будівництва в Протасовому Яру

Вчора за результатами обговорення з громадськістю питання забудови між вулицями Амосова і Протасів Яр у Солом’янському районі Києва було прийнято низку рішень, серед яких – рекомендовано забудовнику утриматись від виконання будь-яких робіт до прийняття остаточного рішення. За таке рішення проголосували члени Комісії з перевірки інформації щодо об’єктів будівництва, які викликають суспільний резонанс на території міста Києва.

Так, під час засідання було погоджено створення робочої групи, до якої увійдуть представники ініціативної громадськості, яка надалі буде вивчати інформацію щодо будівництва на ділянці по вулиці Амосова, 6.

Окрім цього, надано доручення Департаменту земельних ресурсів спільно з Департаментом благоустрою провести обстеження земельної ділянки, під час якого, зокрема, перевірити межі ділянки і встановлення паркану відповідно до дозвільних документів.

Також протокольно зафіксовано рішення звернутися до Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації міста Києва, а також Національного інституту серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова провести обстеження стану будівлі, яка знаходиться поблизу і належить закладу. Результати звіту – надати на наступні засідання.

Джерело: КМДА

Next Post

Батьків двох учнів у Києві оштрафували за булінг

Сб Тра 4 , 2019
Нацполіція Києва оштрафувала батьків двох учнів четвертого класу за цькування і знущання над однокласником. Батьки постраждалого учня звернулися до Оболонського управління поліції через знущання: однокласники принизливо жартували, ображали, вчиняли бійки і псували шкільні речі. Через це хлопчик не хотів ходити у школу. Правоохоронці встановили, що знущання тривало чотири місяці, і склали […]

Можливо ви пропустили?