Кияни мають змогу вносити свої пропозиції щодо покращення міста

Стартував Громадський бюджет-4! На ідеї, як покращити Місто, виділено 160 мільйонів гривень.

Подавати проекти можна  на сайті ГБ https://gb.kyivcity.gov.ua до 6-го березня. Проекти, які найбільше підтримають Кияни шляхом е-голосування з 15 травня по 6 червня, будуть реалізовані Містом під контролем команд проектів у 2020 році.

Вартість проекту: від 50 тис. до 3 млн грн. Відсоток обов’язкового резерву в кошторисі проектів – 20%. Рейтинг проектів-переможців буде визначатися згідно кращого співвідношення – кількість голосів до вартості проекту.

Рекомендуємо уважно ознайомитись з Положенням про Громадський бюджетПараметрами та проконсультуватись у пунктах супроводу.

Для учасників ГБ організовано Школу ГБ (на базі КПДЮ). Запис для лекторів та слухачів Школи – за лінком16 лютого о 11:00 – OpenDay Старт ШКОЛИ ГБ. На слухачів чекають спільні тренінги від розпорядників бюджетних коштів та авторів успішних проектів!

До 21 лютого триває подача заявок, а з 1 по 20 березня е-голосування на конкурс Громадської бюджетної комісії. ГБК складатиметься з представників 21 ГО, завдання яких прописано в Статті 6.  ГБК: порядок формування складу, повноваження, порядок організації роботи.
Долучайтеся до флешмобу в соціальних мережах і закликайте подавати проекти на ГБ-4. Посилання на картинку. Більш детально киян ознайомлять про Громадський бюджет в рамках інформкампанії.

Долучайтесь до команд проектів на сайті ГБ, творіть свої, спілкуйтеся з активістами  ГБ-руху в ФБ-групі СПІЛЬНО.

Next Post

B центрі Києва більше сотні фанатів "Динамо" і "Айнтрахта" влаштували бійку

Чт Лют 14 , 2019
B центрі Києва, на Хрещатику, після матчу “Динамо” – “Айнтрахт” більше сотні футбольних фанатів влаштували бійку. Як повідомляє спільнота Troublemakers & Ultras Action, фанати київського і франкфуртського футбольних клубів билися близько п’яти хвилин. B бійці брали участь близько 40 фанатів “Динамо” і 80 “Айнтрахта”. Массова бійка прямо зараз відбулася в […]