«Укрзалізниця» хоче повністю оновити приміські електрички Києва

«Укрзалізниця» планує провести повне оновлення залізничного приміського сполучення із Києвом.

Про це повідомив керівник компанії Євген Кравцов, пише “ЦТС”.

Оновити електрички у Києві вирішили після успішної реалізації проекту експресу до «Борисполя». «Укрзалізниця» хоче повністю оновити рухомий склад київської електрички до найближчих передмість, зокрема, Фасова, Ірпеня та Броварів.

Зокрема, хочуть зменшити інтервали поїздів у часи пік та зробити їх 10-15 хвилин. Вартість проекту може скласти кілька мільярдів гривень.

«Хочемо зробити київський S- Bahn (міська швидкісна залізниця у Німеччині, Австрії та Швейцарії – ред.). Найдорожча частина – це інфраструктура. Це рейки, які вже є. Проект, в порівнянні з бюджетами розвитку міста і області, зовсім недорогий. Він передбачає повне оновлення рухомого складу Київського вузла, по Київському кільцю і території міста, а також ближнього передмістя… де у нас вже існує добре розвинена залізнодорожня інфраструктура», – коментує Кравцов.

Next Post

Київ закупить 50 нових вагонів метро

Чт Бер 21 , 2019
Вартість придбання вагонів становитиме близько 50 млн євро. Кошти на придбання рухомого складу метрополітену в рамках відповідної угоди може надати Європейський банк реконструкції й розвитку. Про це пише “КиевВласть”. Відповідний проект рішення був підтриманий бюджетною комісією Київради. Документ повинні винести на одне із засідань Київради. У минулому році Київським метрополітеном […]
Метро-Киев

Можливо ви пропустили?