All for Joomla All for Webmasters

У Києві жорстоко розправилися з найвідомішим догхантером України

0908_6_36060760340_o_650x410.jpg

Найвідоміший догхантерів України Олексій Святогор був жорстоко побитий в Києві. На чоловіка напали невідомі біля метро «Лук’янівська». Святогора вдарили чимось важким по голові і продовжили бити вже лежачого, імовірно використовуючи кастет. Крім того, нападники розбили ноутбук Святогора.

Він 22 лютого має постати перед судом за звинуваченням у пропаганді насильства і жорстокості. Розглядати справу по суті почали 21 лютого. Тепер через стан обвинуваченого судове засідання, швидше за все, перенесуть.

святогор

На сайті Vilneslovo були опубліковані фотографії Святогора. Чоловікові наклали шви на рвані рани на обличчі і потилиці. Діагностовано втиснутий перелом лівої частини лобової кістки черепа, знадобиться операція.

святогор

святогор

Нагадаємо, Святогору ставиться в провину стаття про виготовленні і розповсюдженні відеокліпів, що пропагують насильство і жорстокість. Затримали догхантерів влітку 2018 року, але потім відпустили під домашній арешт. Сам обвинувачений стверджує, що тварин знищував, але в суворій відповідності з законом «Про мисливському господарстві та полювання». Що стосується відео із закликами до знищення бродячих собак, то Святогор стверджує, що цитував літературні твори.

 

джерело: Факти Україна

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top