«Антонов» відновить виробництво літаків Ан-124 «Руслан»

Державне підприємство «Антонов» планує відновити виготовлення найбільших серійних вантажних літаків у світі Ан-124 «Руслан» до кінця 2019 року.

Про це 14 січня повідомив заступник генерального директора «Укроборонпрому» Сергій Омельченко в ефірі телеканалу «Прямий».

Зазначається, що для виробництва цих літаків не будуть використовувати російського обладнання.

«Ми активно співпрацюємо у цьому напрямку з декількома міжнародними компаніями, що виготовляють авіатехніку. Уже зараз ми на завершальній стадії повної переробки всієї електронної складової цього транспортного літака. Сподіваюсь, що вона буде остаточно прийнята інженерною та конструкторською групою «Антонова», щоб уже цього року почати виробництво першого літака», – розповів Омельченко.

Зазначимо, що Ан-124 — найбільший серійний вантажний літак у світі. Перший «Руслан» здійснив політ у 1982 році. Всього у світі наразі існує 55 таких літаків. Їхнє виробництво свого часу призупинилось, зокрема через припинення співпраці з РФ.

 

Джерело: Інформатор

Next Post

Коли з Контрактової площі приберуть оглядове колесо

Вт Січ 15 , 2019
Оглядове колесо на київській Контрактовій площі працюватиме до 15 червня. Коли на площі почнеться реконструкція, колесо приберуть. При цьому точна дата реконструкції площі поки невідома, повідомила в коментарі 44.ua представниця організатора атракціону. Колесо огляду на Подолі почали монтувати в середині грудня 2017 року. Його діаметр становить 43 м. Через рік на міському […]

Можливо ви пропустили?