Закинутий особняк на Пейзажці планують відбудувати до кінця року. Тут має розміститися посольство Японії

Цього місяця у Києві розпочалася реконструкція напівзруйнованого дореволюційного особняка, чиї фасади виходять на Пейзажну алею і Велику Житомирську вулицю.

 

Проєкт передбачає збереження цих фасадів — і прибудову до них «нового об’єму в сучасному стилі». Очікується, що в цьому будинку працюватиме посольство Японії, а розбитий біля нього сквер стане затишним місцем для прогулянок та відпочинку.

Замовник проєкту, девелоперська компанія «Будстандарт», ставиться до нього максимально коректно.

Передусім це стосується висотності нової будівлі. З жодної оглядової локації вона не порушуватиме історичної панорами міста. Її найвища точка залишається тією ж самою — 17,8 метрів. Крім того, буде урівняна висотність обох її частин: і старої, і нової.

Проєкт погоджували всі українські та міжнародні установи, що опікуються збереженням та охороною пам’яток: ЮНЕСКО, Мінкульт, УТОПІК, заповідник «Софія Київська”.

Попри те, що зруйнований особняк не був пам’яткою архітектури, його частково відновлять.

Парковка для співробітників посольства запланована позаду будинку і, за задумом, ніби «занурюватиме» під нього.

Основні роботи з будівництва планується завершити за цей рік.

Джерело

Next Post

Біля Центрального залізничного вокзалу сталася серйозна пожежа

Пн Кві 27 , 2020
У неділю, 26 квітня, сталася пожежа на вул. Георгія Кірпи, 1 у Солом’янському районі столиці. Повідомлення про загорання надійшло до оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Києві о 21:32. На місце події прибули рятувальники з найближчих пожежно-рятувальних частин. Вогнеборці встановили, що загоряння виникло в непрацюючому торговому ролеті з розповсюдженням полум’я […]
пожежа

Можливо ви пропустили?