“Безпечна столиця”: у Києві встановили майже 6800 камер відеоспостереження

Програма «Безпечна столиця», в рамках якої в Києві вже встановили майже 6800 камер відеоспостереження по всьому місту, допомагає у виявленні правопорушників і забезпечення безпеки в міст.

Про це розповів міський голова Києва Віталій Кличко

«Програма «Безпечна столиця», в рамках якої вже встановили майже 6800 камер відеоспостереження по всьому місту, допомагає у виявленні правопорушників і забезпечення безпеки в міст. Завдяки програмі поліція Києва отримала торік і цього року сучасні засоби зв’язку, комп’ютери, автомобілі та інше обладнання, яке допомагає запобігати злочинам», – сказав він, як передає Рубрика. 

Він зазначив, що в Києві кількість правопорушень зменшилася на 13%.

«Так у Києві за 10 місяців 2018 року кількість правопорушень зменшилася на 13% порівняно із відповідним періодом минулого року, а їхнє розкриття вдалось збільшити на понад 25%», – пояснив Кличко.

Next Post

На Софійській площі молитимуться за незалежну Церкву у день Об’єднавчого Собору

Вт Гру 11 , 2018
Український письменник і дипломат Юрій Щербак, поет Дмитро Павличко, журналіст Юрій Дорошенко і дисидент Богдан Горинь закликали українців прийти на спільну молитву, яка відбудеться на Софійській площі в центрі Києва 15 грудня. Про це вони повідомили у спільному зверненні, опублікованому на сторінці громадської організації “Томос 2018” у соцмережі Facebook, передає РІСУ. “Закликаємо всіх, […]
українська церква

Можливо ви пропустили?