All for Joomla All for Webmasters

У Київавтодорі «наварили» на ремонті доріг 11 мільйонів

1471529339.jpg

Фото: Пресс-служба Виталия Кличко

Підрядники «Київавтодору» безпідставно збільшили обсяги виконаних робіт та витрачених матеріалів.

Про це повідомляєДержаудитслужба.

«Під час ревізії фінансово-господарської діяльності комунальної корпорації «Київавтодор» фахівці Держаудитслужби виявлено завищення підрядними організаціями вартості ремонтів автошляхів м. Києва загалом на суму майже 11 мільйонів гривень», — йдеться у повідомленні.

Виявилось, що підрядники безпідставно збільшили обсяги виконаних робіт, внесли до актів виконаних робіт недостовірні відомості про використані матеріали та будівельні машини, а також неправильно застосували норми та розцінки.

Один із виконавців ремонтних робіт – ТОВ «Тілльман Інжинірінг» – перешкоджав фахівцям Держаудитслужби, через що неможливо було провести зустрічну звірку, аби документально підтвердити вартість виконаних на замовлення КК «Київавтодор» робіт з капремонту Південного мосту на суму понад 46 мільйонів гривень.

Корпорація не відмінила торгів та уклала з підрядниками договори на загальну суму майже 418 мільйонів гривень, попри невідповідність пропозицій учасників торгів вимогам документацій конкурсних торгів.

Про результати ревізії повідомили Київську адміністрацію, а матеріали контрольного заходу надіслали до Головного слідчого управління Нацполіції України.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top