Київрада дала 625 мільйонів на добудову Подільського моста

Київська міська рада затвердила виділення 625,3 мільйона гривень на будівництво Подільсько-Воскресенського мосту.

За відповідний проект рішення на засіданні 9 лютого проголосували 62 депутати, повідомляє прес-служба міськради.

Депутати внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2017 рік. Збільшено видатки спецфонду Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА на будівництво Подільського мосту на 625,3 мільйона гривень.

У рамках коригування Програми соцекономрозвитку на 2017 рік Київрада готова виділити даткові 20 мільйонів гривень на реконструкцію Бортницької станції аерації.

Нагадаємо, столична влада має намір завершити будівництво аркової частини Подільсько-Воскресенського мосту у 2017 році. Київська адміністрація також оголосила тендер на розробку проектної документації Подільського мостового переходу від дамби Русанівських садів до бульвару Перова за 56 мільйонів 321 тисячу 69 гривень.

За словами мера Києва Віталія Кличка, на добудову Подільсько-Воскресенського моста потрібно ще 7 мільярдів гривень.

Next Post

Стало відомо, скільки грошей вивели із банку “Хрещатик”(ІНФОГРАФІКА)

Пт Лют 10 , 2017
Фонд гарантування вкладів фізосіб заявив, що 84% кредитного портфеля юридичних осіб банку Хрещатик – інсайдерські, ще 85% цінних паперів – “сміттєві”. У рамках ліквідаційної процедури, почався продаж активів банку Хрещатик. Отримані в процесі реалізації кошти будуть направлятися на задоволення вимог кредиторів банку. Попри те, що «на папері» вартість кредитів корпоративних […]
Банк-Крещатик

Можливо ви пропустили?