У Києві журналістам показали початок будівництва метро на Виноградар

7-1.jpg

Сьогодні, 20 червня, співробітники столичного метрополітену продемонстрували журналістам, як відновлюються будівельні роботи метро на Виноградар.

Корреспондентам, серед яких був і журналіст ІНФОРМАТОРа, дозвлили спуститися у шахтний стовбур, аби вони могли на власні очі побачити, як починається будівництво продовження «зеленої гілки» метрополітену в сторону столичного мікрорайону Виноградар.

За словами кореспондента, на даному етапі тривають підготовчі роботи у кінці тунелей за оборотними глухими кутами. Будівельники встановили нові сходи вниз та наразі викачують воду і монтують вентиляцію.

Роботи з продовження тунелей ще не розпочалися. Перед тим, як перейти до будівництва, метробудівцям необхідно завершити роботи з гідроізоляції, оскільки стовбур простояв закинутим більше десяти років, відколи була відкрита станція «Сирець».

 

Фото – Роман Пєтушков

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!

One thought on “У Києві журналістам показали початок будівництва метро на Виноградар”

  1. AntiUrod:

    Да вы что!.. Какая перемога! Не прошло даже пяти лет!
    Братки с отбитыми мозгами вспомнили, что скоро следующие выборы мэра и решили изобразить бурную деятельность. Ну нет, второй раз на эти грабли киевляне уже не наступят. НАМ НУЖЕН ДРУГОЙ МЭР!

Комментарии скрыты.

Top