All for Joomla All for Webmasters

Продаж квитків на Євробачення запустять вже у лютому

foto-logotip-evrovidenija-2017_rect_5b7f8dfa1b9c4e4eea4abae6f231810e.jpg

Фото: логотип Евровидения-2017 из открытых источников

Національна суспільна телерадіокомпанія України планує запустити продаж квитків на Євробачення у лютому, попри відміну Антимонопольним комітетом процедури закупівлі послуги з продажу квитків.

Про це заявив заступник гендиректора НСТУ Павло Грицак, повідомляє UA:Перший.

«Сподіваємося, що квитки надійдуть у продаж в лютому, ми активно працюємо над втіленням цього. Варто відзначити, що у минулі роки були різні дати початку продажу квитків на конкурс, – це відбувалося і в березні (12 березня – у 2012 році, 16 березня – у 2009-му)», – уточнив Грицак.

Відзначається, що 6 лютого АМКУ на підставі скарги ТОВ «Маестро тікет систем» зобов’язав НСТУ скасувати процедуру закупівлі – «Послуги з продажу квитків на Пісенний конкурс Євробачення-2017», у якій перемогло приватне підприємство «В Тікет» (Concert.ua), яке «відповідало всім технічним та кваліфікаційним вимогам».

Грицак запевнив, що рішення АМКУ виконають, хоч і не можуть сказати, що згодні з ним.

«Шукаємо варіанти вирішення ситуації, що склалася, аби запустити квитки у продаж якомога раніше», — сказав Грицак.

Як відомо, Євробачення відбудеться навесні 2017 року в Києві. Головною ареною конкурсу стане Міжнародний виставковий центр. Півфінали Євробачення-2017 відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

Загалом продаж і бронювання квитків здійснюватиметься для дев’яти шоу – 6 генеральних репетицій, 2 півфінальні змагання і фінал Євробачення-2017.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top