На німецькому телеканалі Київ переплутали з Москвою

німецький телеканал

Під час включення журналістки з Хрещатика на екрані був напис «прямий ефір з Москви».

На найбільшому німецькому суспільному телеканалі Das Erste переплутали столиці України та Росії. Під час включення журналістки з Хрещатика на екрані був напис «прямий ефір з Москви».

Відповідний сюжет вийшов в ефір о 12:00 7 лютого в ефірі програми Tagesschau.

Журналісти висвітлювали візит міністра закордонних справ Німеччини Анналени Бербок до Києва. Журналістка Іна Рюк мала пряме включення на фоні Майдану Незалежності, але на екрані був напис, що нібито вона перебуває у Москві.

За день до цього журналістка мала пряме включення з того ж самого місця — тоді підпис був правильний. Крім того, ввечері 7 лютого Іна Рюк також мала прямий ефір з Харкова — його теж підписали правильно.

До слова, телеканал Das Erste — це німецький суспільний телеканал, який входить до найбільшого телерадіоконсорціуму Німеччини ARD.

Next Post

У центрі Києва продали пам'ятник архітектури

Ср Лют 9 , 2022
 У історичному центрі Києва продано будівлю, що є пам’ятником архітектури Торги щодо приміщення на вулиці Малій Житомирській відбулися. У результаті нерухомість продано за 134 653 446 гривень.\ Аукціон провели через систему електронних торгів OpenMarket. Про це повідомляють на сайті ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України. Будівля з підвалом та двором із […]
будівля

Можливо ви пропустили?