Гасло “Слава Україні – Героям слава” затверджено футбольним символом держави

Героям Слава

Виконком Української асоціації футболу (УАФ) одноголосно (45 членів “за”) затвердив футбольні символи України.

Про це у Facebook повідомив президент Української асоціації футболу Андрій Павелко.

Відтепер, разом з малим гербом УАФ у вигляді Тризубу з написом “Ukraine”, на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб — карта України з Тризубом в центрі“, – зазначив Павелко.

Також, виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел “Слава Україні!” і “Героям слава!”, які вже багато років є привітанням для мільйонів наших вболівальників в рідній країні, і по всьому світу.

На всіх матчах наших збірних! Унікальний національний футбольний код, який містять в собі ці атрибути, об’єднав усіх українців, з різних регіонів України і наших земляків з різних країн і континентів. Ми зобов’язані і маємо за честь оберігати його і наповнювати новою силою єднання! Вітаю всю футбольну Україну з цим історичним рішенням“, – додав президент Української асоціації футболу.

Джерело

Next Post

Страшна знахідка: біля АЗС у Києві знайшли оголене тіло жінки

Нд Чер 13 , 2021
У неділю, 13 червня, в Києві на вулиці Олени Теліги, недалеко від АЗС БРСМ, в кущах було виявлено тіло жінки без одягу, Про це повідомили у пабліку «Київ оперативний». «На даний момент на місці працює слідча група, кінологи, правоохоронці та керівництво столичного главку. Обставини цієї страшної знахідки уточнюються », – […]
оголене тіло

Можливо ви пропустили?