У Києві 11-класники можуть закінчити навчання у школах вже в квітні

школа

Департамент освіти КМДА пропонує решту часу шкільної програми присвятити підготовці до ЗНО.

Навчальний рік для столичних випускників шкіл може закінчитися вже у квітні. Департамент освіти Київської міської держадміністрації пропонує переглянути навчальні програми для одинадцятикласників.

Таким чином, на думку очільників департаменту освіти, випускники отримають більше часу на підготовку до Зовнішнього незалежного оцінювання.

«Ми пропонуємо тим, хто сьогодні до цього готовий, ревізувати навчальні програми та завершити вивчення нового матеріалу для випускників 11-х класів до кінця квітня», – йдеться у повідомлені.

Там зазначили, що шкільна програма складена так, щоб 11-класники до кінця навчального року освоювали певні теми, вивчали і повторювали матеріал. Однак на практиці вже на початку травня майбутні абітурієнти складають ЗНО з усього вивченого матеріалу.

У КМДА пропонують розбити випускників не по класах, а за групами відповідно їх профілю навчання у вищих навчальних закладах, куди вони планують вступати. І решту часу готувати дітей до тестів у таких групах. Завдяки цьому можна буде скоротити кількість предметів для вивчення та збільшити шанси для успішного складання ЗНО.

В департаменті зазначають, що такий графік не є обов’язковим для шкіл. Ним можуть скористатися ті навчальні заклади, які впевнені, що це посильно для їх педагогічних колективів.

Як писали раніше, через обмеження руху громадського транспорту у зв’язку із локдауном, пробне ЗНО в Києві та Чернігівській області перенесли на 24 квітня. А весняні канікули розпочалися раніше запланованого. Міністерство освіти і науки України порадило школам продовжити канікули в разі тяжкої епідеміологічної ситуації.

Раніше ми повідомляли, скільки спецперепусток отримали працівники Верховної Ради.

Next Post

У Києві призупинили запис першокласників в школи

Пт Кві 9 , 2021
Влада Києва продовжує посилювати режим локдауна. Чергове нововведення торкнулося роботи київських шкіл – розпорядженням департаменту освіти і науки мерії в них був припинений набір майбутніх першокласників. Дата поновлення запису дітей до першого класу при цьому не уточнюється. Раніше мер Києва Віталій Кличко не виключив ймовірності продовження локдауна в столиці, якщо […]
школа

Можливо ви пропустили?