Чорнобильський заповідник додали до бази природоохоронних територій світу

Чорнобиль

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник додано до бази природоохоронних територій світу The World Database on Protected Area.

Як повідомили у пресслужбі заповідника, світова база даних про заповідні та природоохоронні території – найповніша глобальна база даних про наземні та морські заповідні території.

Це спільний проєкт між Програмою ООН з охорони навколишнього середовища та Міжнародним союзом охорони природи (МСОП), яким керує Всесвітній центр моніторингу заповідання природоохоронної програми ООН (UNEP-WCMC).

“Внесення Чорнобильського заповідника в цю Базу – надзвичайно важлива подія не лише для Заповідника, а й усієї України. Адже вона наближає нашу державу до виконання міжнародних зобов’язань, взятих нею у сфері охорони довкілля!”, – наголосили у заповіднику.

Крім того, тепер WDPA надаватиме користувачам інформацію про Чорнобильський заповідник.

Раніше ми повідомляли, що помер український композитор Олександр Жилінський.

Next Post

У Софіївській Борщагівці троє невідомих чоловіків побили вантажників сміття

Нд Гру 13 , 2020
Учора, 12 грудня, на території житлового комплексу «Львівський маєток» у селищі Софіївська Борщагівка троє громадян вчинили напад на вантажників, які займалися вивезенням сміття Про це повідомляє сторінка “Киев Оперативный” у Facebook. Начальник ЖЕКу Олександр Домбровський з двома своїми помічниками жорстоко побили, повіяли балоном, били електрошокерами вантажників, найнятих одним з мешканців комплексу […]
поліція

Можливо ви пропустили?