У Києві 15-річний хлопець, захищаючи честь сестри, зарізав батька-гвалтівника

У столиці син зарізав рідного батька. 15-річний школяр схопив ніж і встромив лезо в його горло щонайменше сім разів, а потім сам викликав швидку і копів.

Трагедія сталася у родині азербайджанців. Сусіди розповідають, що загиблий був вкрай агресивним, а на деяких навіть нападав із пістолетом. У страху він тримав як родину, де постійно лунали сварки і відбувалися бійки, а останні 10 років і весь під’їзд, повідомляє інтернет видання.

Все це відбувалося на очах у матері і сестри юнака. В той день хлопець не витримав знущань батька, який намагався зґвалтувати його сестру і свою ж рідну доньку.

Вдома у голови родини знайшли наркотики. Тож можливо, що квітковий бізнес – не єдине, чим підприємець заробляв на життя.

Сусіди стали на захист юнака, який вбив агресора. Мовляв, довів. Люди готові прийти на суд, аби просити якнайменше покарання для хлопця.

Раніше ми повідомляли, що у Києві затримали волонтера по звинуваченню у вбивстві дівчини. Друзі та рідні не вірять у його вину.

Next Post

У Києві затримали водія маршрутки, який був під дією наркотиків

Ср Лис 18 , 2020
Водія маршрутки, який возив пасажирів, перебуваючи при цьому під дією наркотиків, затримали патрульні в Києві. Так, на проспекті Свободи патрульні помітили маршрутку № 180, водій якої розмовляв по мобільному телефону, а також був без захисної маски, повідомляє «Київ оперативний». “Як тільки поліцейський підійшов до дверей водія – маршрутник на ім’я […]
водій маршрутки

Можливо ви пропустили?