У регіональних поїздах київського напрямку продаватимуть 100% місць

З 7 серпня в регіональних поїздах з 800-ю нумерацією, що їздять до Києва та у зворотному напрямку, продаватимуться квитки на 100% місць.

Про це повідомляє Укрзалізниця.

Відновити повноцінний продаж квитків на регіональні поїзди вдалось завдяки погодженню цього рішення Київською міськдержадміністрацією, на підставі ухвалених рішень регіональних комісій з питань ТЕБ та НС, і розпорядження КОДА від 31.07.2020.

Регіональні поїзди Укрзалізниці дають змогу подорожувати з Києва до Фастова, Конотопа, Шостки, Чернігова, Жмеринки, Рівного та інших міст.

Довідка. Регіональний поїзд — за класифікацією Міністерства інфраструктури, що діє з 2011 року, — денний швидкий поїзд, який курсує в прямому та місцевому сполученні.

Вимоги до регіональних поїздів: маршрутна швидкість — 50 км/год і більше при допустимій швидкості до 140 км/год, вагони з місцями для сидіння 2-го та 3-го класу.

Джерело

Next Post

У Києві курсуватиме історичний ретро-поїзд

Чт Сер 6 , 2020
Серед рухомого складу Київській дитячій залізниці, що у Сирецькому парку, з’явився ретро-поїзд, який кататиме дорослих і малих пасажирів. Рухомий склад потягу складається з 4 вагонів і історичного паровоза ГР-336. Про це у Facebook повідомив в. о. члена правління «Укрзалізниці» Роман Веприцький. За словами посадовця, ідея створити ретро-поїзд зародилася ще у […]
ретро потяг

Можливо ви пропустили?