До Києва на лікування евакуювали літаком трьох військових

3 1 липня з Військово-медичного клінічного центру Північного регіону здійснено планову медичну евакуацію. 

Поранений та двоє хворих військовослужбовців проходили лікування у Харкові, де військові лікарі стабілізували їх стан та підготували військових до наступного етапу лікування.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міноборони.

«Військово-транспортним літаком Повітряних Сил Збройних Сил України Ан-26 «Віта» один поранений та двоє хворих військовослужбовців прибули до військового майданчика аеродрому Бориспіль, а згодом спеціалізованим транспортом їх доправили до Національного Військово-медичного клінічного центру «ГВКГ», розташованого у місті Київ», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, наразі українські воїни розміщені у профільних відділеннях центру та проходять діагностичне обстеження з метою подальшого призначення відповідного лікування. На даний час вони забезпечені усім необхідним для лікування та реабілітації.

За словами військових медиків стан здоров’я пацієнтів задовільний, повідомили в пресслужбі.

Next Post

З початку року волонтери "Мотохелп" здійснили понад 100 термінових доставок крові по Києву і області

Пт Лип 31 , 2020
З початку 2020 року волонтери “Мотохелп” здійснили 108 термінових доставок в різні лікарні. Про це стало відомо з повідомлення на сторінці “Мотохелп” в соцмережі Фейсбук. Як повідомили в “Мотохелпу”, за рік волонтери здійснили 125 виїздів для екстреної доставки крові. З них по Києву – 75 виїздів, і ще 50 – […]
мотохелп

Можливо ви пропустили?