«Той, хто хотів виїхати — вже виїхав» — українське консульство в РФ відмовилось допомагати MARUV

51809915_2469719323255440_669341558470112595_n.jpg

Cпівачка MARUVактивно гастролює на території Росії, де знаходиться і зараз. За словами жінки, вона звернулася в українське консульство, щоб отримати інформацію, як дістатися додому в умовах карантину.

Однак у відповідь співачці не надали жодних даних, лише уточнивши: «Той, хто хотів виїхати, вже виїхав».

«Я просто в шоці. Тому що я зараз додзвонювалася в консульство українське, щоб мені пояснили, як дістатися додому і які варіанти є. І це просто саме кі****не, саме неосвічене консульство, яке може бути! Дівчина-оператор просто психованим идио * ка — кожен раз коли я передзвонюю, вони просто скидають, навіть не беруть трубку, не можуть пояснити нормально «, — обурюється артистка.

MARUV стверджує, що не могла раніше виїхати з Росії через об’єктивні причини. А ось співробітники українського консульства повинні були допомогти їй дістатися додому, замість того щоб упереджено ставитися до громадян України, які перебувають в РФ.

«Тобто коли ти говориш: «Я не могла з об’єктивних причин виїхати раніше і потрапити додому, скажіть, що мені робити зараз», вони просто говорять одну завчену фразу: «Той, хто хотів виїхати, вже виїхав». Я хочу одне сказати: так не вчиняють, так діла не буде. Чому в інших країнах за своїх громадян стоять, а в нашій, бл**ь, просто  *опу витирають ?! Я скажу більше, це схоже на упереджене ставлення до громадян України, які зараз перебувають в Росії. І бл**ь, у мене такий же паспорт, як у вас! у мене такі ж права, гарантовані мені Конституцією, ак у вас! Тому якщо ви не можете не упереджено виконувати свою роботу — то що ви робите на цій роботі! » — в люті сказала MARUV.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top