У Києві пересування особистим автомобільним транспортом не обмежуватимуть, — Кличко

1

Кличко також закликав керівництво підприємств і установ перевести співробітників на дистанційну роботу.

У Києві вводять обмеження на користування громадським транспортом, проте пересування особистим транспортом не обмежується. про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко під час відео-звернення.

«Я розумію, що це дуже непопулярний крок. Але мені зараз не до рейтингів, не до популізму. Головне — утримати ситуацію і виграти час. Не дати вірусу охопити столицю. Поліція повинна забезпечити дотримання цих обмежень … Звертаюся до киян: заклики залишатися будинки означають залишатися вдома. … Ваше здоров’я — у ваших руках «, — зазначив міський голова.

Обмеження проїзду в громадському транспорті не стосується пересування по місту особистого транспорту, — зазначив Кличко.

Міський голова Києва також закликав керівництво підприємств і установ перевести співробітників на дистанційну роботу

Джерело

1 thought on “У Києві пересування особистим автомобільним транспортом не обмежуватимуть, — Кличко

  1. Самый отвратительный вирус — это коррупция.
    petition.president.gov.ua/petition/86178
    Чтобы набрать необходимое количество голосов (25 тысяч), нужно чтобы каждый из читающих сейчас это сообщение не только поставил свою подпись, но и сделал хотя бы один репост, в котором точно так же призвал всех не только подписать, но и сделать хотя бы один репост и т.д. Так и соберём 25 тысяч подписей. Времени ещё вполне достаточно.

Comments are closed.

Next Post

Епідемії в Києві: іспанський грип у 1918-1919 роках

Сб Мар 21 , 2020
Коронавірус це топова тема у світових новинах. Причому в історії це не вперше небезпечна хвороба займає передовиці. Так, мова йде про іспанський грип. Це була найбільша пандемія у світі. Щиро вірю, що вона найбільшою і залишиться. Все ж рівень медицини на початку XXI століття був нижчим, ніж зараз. Іспанка тривала […]